22 Листопада 2023
422
![Сумський водоканал отримав мобільний генератор від благодійників фото Сумський водоканал отримав мобільний генератор від благодійників фото](/storage/thumbs/520/24q/iYr/gLoLpc2ksL6z5yS4iLwKSnI8-metaMy5qcGc=-.webp)
КП «Міськводоканал» отримало від іноземних благодійників мобільний генератор.
Нове обладнання стане в пригоді комунальникам при виникненні надзвичайних ситуацій і необхідності працювати із застосуванням альтернативного джерела енергії.
Генератор британського виробництва на шасі 250 кВА водоканалівці отримали від представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.
Принагідно нагадаємо, що минулого тижня КП «Міськводоканал» підписало з представниками ЮНІСЕФ черговий Меморандум про взаєморозуміння, а саме про надання підтримки у здійсненні заходів, пов’язаних із покращенням умов доступу до безпечної питної води та належної санітарії в Україні. Співпраця з гуманітарною організацією триватиме і в 2024 році.