![Сум’янку обікрали в “Будинку молитви” фото Сум’янку обікрали в “Будинку молитви” фото](/storage/thumbs/520/2Cs/soR/NShTcyPnggTQiygALs5I1fFM-metaZmQ5MmI5ZTEtNGZiMC00ZTZkLWI1YmYtN2Y3NWQ0NzNlZjBmLmpwZw==-.webp)
До Сумського районного управління поліції надійшло повідомлення про крадіжку. Поліцейські негайно відреагували на даний факт та провели необхідні заходи для встановлення місцезнаходження зловмисниці.
У ході досудового розслідування співробітники поліції з'ясували, що до даного злочину причетна 44-річна мешканка обласного центру. Як виявилося, потерпіла прийшовши до «Будинку молитви» залишила свою сумку з документами та грошовими коштами в роздягальні, а сама відійшла по особистим справам. В той момент, проходячи повз приміщення, недобросовісна жінка помітила сумку, яка знаходилась без нагляду та викрала її.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану). Наразі досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.