Завантаження ...

У Лебедині попрощалися із полеглим захисником

У Лебедині попрощалися із полеглим захисником фото

Сьогодні у Лебедині попрощалися ще з одним полеглим захисником – Героєм, який повернувся на щиті – Володимиром Анатолійовичем Кащуком.

Боротьба Володимира за Україну розпочалася у січні цього року. У лавах Збройних Сил України перебував на посаді старшого стрільця-оператора механізованого батальйону однієї з військових частин.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок в бою за рідну Україну, її свободу і незалежність, боєць загинув 16 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Новокалинове Покровського району Донецької області.

Героєві назавжди залишиться 38 років … Вдома на Володимира чекали мати і рідний брат із сім’єю.

Церемонія прощання з полеглим захисником розпочалася у Свято – Троїцькій Успенській церкві. Далі траурна процесія рушила центральними вулицями Лебедина до місця поховання загиблого. Військовослужбовця пронесли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами.

Прощальне слово на місці поховання бійця виголосили тимчасово виконуюча обов’язки міського голови Ольга Зікєєва та начальник ІІ відділу Сумського РТЦК та СП (м. Лебедин) підполковник Ігор Ячменьов.

Під залпи почесної варти і звучання Державного Гімну України жителі громади попрощалися із Володимиром Кащуком. Поховали військового на Алеї Слави, разом з іншими Героями, які загинули за волю і незалежність України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким захисника. Світлий спомин про звитяжного воїна назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків, повідомили в мерії Лебедина.

Спочивай з миром, Герою!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: