Завантаження ...

Школярі із прикордоння Сумщини отримали ноутбуки для навчання

Школярі із прикордоння Сумщини отримали ноутбуки для навчання фото

Передачу 1072 ноутбуків для проведення дистанційного навчання дітей з 5-кілометрової зони ініційовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України.

Комп’ютерну техніку відповідно до потреби розподілено для учнів Сумщини, які проживають у 5-кілометровій зоні від кордону з рф, або евакуювалися звідти у межах області. Також ноутбуки отримують учні, котрі наразі перебувають на території області, але навчаються в закладах загальної середньої освіти, що знаходяться на відстані до 5 кілометрів від кордону з ворогом.

Крім того, частина цифрової техніка передбачена для окремих категорій учнів Річківської громади, заклади якої значно постраждали від ворожих обстрілів.

«Сьогодні держава і наші захисники роблять все можливе, щоби наші діти, навіть в умовах війни, могли навчатись. Колосальну допомогу надає міжнародна спільнота. Щиро дякую Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за великий внесок в налагодження ефективного навчального процесу, за те, що ви дбаєте, щоб у кожного вчителя та учня був сучасний комп’ютер для дистанційного навчання», – прокоментував Володимир АРТЮХ під час передачі ноутбуків.

Як зазначив представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), координатор освітніх програм Анатолій Безпалюк, забезпечення ноутбуками є лише частиною ініціативи ЮНІСЕФ. Крім того, завдяки налагодженій тісній співпраці дитячі садочки та школи Сумщини вже отримали освітні інтерактивні набори для навчання тощо. Фонд планує відкриття чотирьох освітніх цифрових центрів.

«ЮНІСЕФ надовго із вами і ми будемо продовжувати співпрацю, щоб максимально допомогти. На це спрямовані подальші ініціативи в різних напрямках, за якими нині працює організація в Україні», – підкреслив він.

Загалом ноутбуки отримали 36 закладів загальної середньої освіти та 4 філії з 15 прикордонних громад Сумщини. Це на 100 % забезпечить потребу дітей зазначених категорій у гаджетах для організації доступу до дистанційного навчання, повідомили в ОВА.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: