28 Листопада 2023
589
![У Сумах закриють касу на станції «Баси» фото У Сумах закриють касу на станції «Баси» фото](/storage/thumbs/520/wme/6m5/pyGZv5ohJkKOAuzTYIZbA3Mt-metaNjNfZnVsbC5qcGc=-.webp)
У зв'язку зі структурними перетвореннями в регіональній філії "Південна залізниця" АТ Укрзалізниця та зменшенням кількості пасажирів з 1 грудня 2023 року закривається квиткова каса приміського сполучення на станції Баси.
Продаж квитків в приміському сполученні буде здійснюватися безпосередньо в поїзді касиром та провідниками.
Водночас рух приміських поїздів, зупинки на зупиночних платформах та станціях, посадка/висадка пасажирів буде проводиться згідно діючого графіку руху поїздів, повідомили у відділі транспорту Сумської міськради.