Завантаження ...

У Сумах попрощалися із військовослужбовцем Максимом Тимошенком

У Сумах попрощалися із військовослужбовцем Максимом Тимошенком фото

27 листопада у Сумах провели в останню путь військовослужбовця Максима Тимошенка, який загинув у січні 2023 року.

До служби чоловік займався кікбоксингом. Його тренер Володимир Штейнінгер поділився спогадами про свого вихованця, пише Суспільне.

Максим Тимошенко почав займатися кікбоксингом з підліткового віку.

“Він прийшов у віці 13-14 років зовсім юним. Хлопчик, який мав невеличку зайву вагу. Незрілий ще. І на моїх очах він перетворився в справжнього чоловіка”, - згадує тренер.

Володимир Штейнінгер говорить, що Максим змалечку був впертим в ринзі і веселим, оптимістичним в житті. Це і дало йому змогу виконати норматив Майстра спорту України з кікбоксингу. В активі перемоги на українському та світовому рівні.

“Він неодноразово вигравав Чемпіонати України. Немає сенсу пригадувати якісь окремі. Крім того, Максим брав участь у чемпіонаті світу, в Італії, в Пізі. Звідти він також приїхав з “золотою” медаллю”, - пояснює Володимир Штейнінгер.

Потім Максим Тимошенко був учасником АТО та захищав країну під час повномасштабного вторгнення.

“Максим добровільно пішов служити в прикордонники. Пізніше в АТО. Потім пішов воювати і з перших днів потрапив в Третю штурмову бригаду. Я його привітав з днем народження. І через місяць, у січні, мені зателефонували і повідомили, що в бою він, скоріш за все, загинув”, - згадує тренер.

Загинув Максим Тимошенко 21 січня 2023 року на Донеччині.

Володимир говорить, і перед змаганнями, і в мирному житті, і на війні Максим завжди усміхався. Таким він залишиться в пам’яті тренера, друзів та рідні.

Поховали Максима Тимошенка 27 листопада на Алеї Слави Баранівського кладовища у Сумах. Йому назавжди залишиться 28 років.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: