Завантаження ...

У Сумах хочуть розробити програму протидії БпЛА: 15 млн грн на рік

У Сумах хочуть розробити програму протидії БпЛА: 15 млн грн на рік фото

Депутат Сумської міської ради Володимир Чепік, який нині служить у ЗСУ, ініціював розробку Цільової програми протидії безпілотним літальним апаратам Сумської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Розроблений проект пограми та відповідні розрахунки були подані начальнику Сумської міської військової адміністрації Олексію Дрозденку.

Програмою пропонується створення додаткових та укомплектування існуючих мобільних вогневих груп необхідним обладнанням та технікою. Ці заходи дозволять оперативніше реагувати мобільним вогневим групам на повітряні загрози під час використання противником БпЛА типу «Shahed».

Переконаний що для підвищення безпеки сумчан у місцевої влади повинен бути комплексний підхід до вирішення цього питання. Одночасно надав пропозиції щодо фінансування таких витрат у 2024 році в сумі 15,3 млн.грн.

P.S. для порівняння орієнтовні витрати на аварійно- відновлювальні роботи у житловому будинку по вулиці Петропавлівській після влучання одного Шахеда 12,8 млн.грн, написав депутат у фейсбуці.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: