Завантаження ...

Сум’янка просить присвоїти полеглому штурмовику звання Героя України

Сум’янка просить присвоїти полеглому штурмовику звання Героя України фото

На сайті президента України зареєстровано петицію “Щодо присвоєння звання "Героя України" (посмертно) Федьку Андрію Івановичу”.

Авторка петиції Князєва Анна Дмитрівна пише:

“Шановний Пане Президент!

Прошу Вас розглянути петицію щодо присвоєння звання «Героя України» (посмертно) хороброму бійцю, захиснику нашої країни, рядовому поліції поліцейського взводу № 3 роти № 4 штурмового батальйону № 1 («Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова») полку управління поліції особливого призначення № 3 Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» Федьку Андрію Івановичу, 30 серпня 1985 р.н., який загинув 7 вересня 2023 року внаслідок численних поранень, отриманих під час ворожого обстрілу, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість, мужність та героїзм під час бойових дій біля н.п. Курдюмівка Донецької області.

Наш Герой з перших днів війни став на захист нашої країни! З перших днів військових дій на території Сумської області став допомогати місцевим хлопцям з територіальної оборони. Не цурався будь якої роботи, насипали мішки з піском. Хотів бути максимально корисним! Приймав участь у всіх можливих навчаннях, відзначали його усюди як одного з найкращих. З 27 червня 2022 року почав боронити країну у Добровольчому формуванні м. Суми. Потім, дізнавшись про Гвардію Наступу, добровільно вступив до лав штурмового підрозділу, куди йдуть найсміливіші та найвідданіші люди, де разом з побратимами боронив Україну в Донецькій області.

Він був справжнім воїном, патріотом, зразком незламності та міцності духу! Був дуже самовідданим справі! Мріяв, щоб його син жив у незалежній та незламній країні! Був «людину слова», чесним, прямолінійним, наставником! Сам викликався йти на штурми!

Надлюдською стійкістю та героїзмом, виконуючи чергове бойове завдання наш Герой загинув… Йшовши поряд із командиром пліч о пліч…

Я Пишаюся нашим Героєм, його незламністю, нескореністю, вважаю що він заслуговує на найвищу державну нагороду-Героя України (посмертно)!

Усі вони Герої та заслуговують найвищої шани та вдячності! І для кожного сина важлива ця нагорода, щоб пишатися своїм батьком! Хоча, і без нагороди усі вони наші Герої, які назавжди в строю та нині і навіки тримають небо над Україною!

Вічна пам'ять та шана Кожному хто віддав своє життя за наше майбутнє мирне небо! Вічна пам'ять! Слава Україні! Слава Героям!”.

Наразі зібрано трохи більше тисячі підписів під петицією. Необхідно 25 тисяч.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: