Завантаження ...

У Тростянці розпочали відбудову багатоквартирного будинку, пошкодженого рашистами

У Тростянці розпочали відбудову багатоквартирного будинку, пошкодженого рашистами фото

У Тростянці розпочали відбудову п’ятиповерхівки на вул. Нескучанська, 9.

Тут проживало понад 30 родин. Його зруйнували окупанти, постійно обстрілюючи місто з мінометів і «градів». Пошкоджені всі поверхи, є квартири, від яких взагалі нічого не залишилося: від прямих влучань снарядів там суцільні руїни.

Зараз будівельники почали демонтувати цегляну кладку стін та залізобетонні плити перекриття пʼятого поверху та горища, а також покрівлю та внутрішні перегородки. Влаштовують тимчасове підсилення несучих конструкцій.

Тендер на відбудову цього будинку Служба відновлення оголосила 28 липня. У закупівлі взяли участь 5 компаній. Завдяки проведенню відкритого тендеру очікувана вартість робіт зменшилася на 3,7 млн грн.

За проєктом передбачена заміна вікон та дверей, утеплення стін фасаду, відновлення зруйнованого покриття. Підрядники також виконують ремонт у кімнатах, відновлять мережі водопостачання та каналізації, електромережі. Обладнають доступ до будинку для маломобільних груп населення.

Повністю завершити відбудову плануємо до серпня 2024 року.

У Тростянці, який близько місяця перебував в окупації, Агентство відновлення працює над відбудовою двох житлових будинків, приміщення лікарні та поліклініки, залізничного вокзалу, повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: