![Степанівська громада планує спрямувати 60 мільйонів на підтримку ЗСУ фото Степанівська громада планує спрямувати 60 мільйонів на підтримку ЗСУ фото](/storage/thumbs/520/Wm7/Z9q/IjQsW5HoVVonvh28V9vRa9GX-metaNDA2MzAyNzE0XzczMzMyNjIwODgzMDM3NV85Nzc1NTk3MTE4MjIyNDU2NjJfbi5qcGc=-.webp)
29 листопада пройшло засідання постійної комісії з питань бюджету Степанівської селищної ради.
На ньому було прийнято рішення профінансувати на 60 мільйонів гривень Сили оборони України, укриття та інші питання життєдіяльності громади. Про це повідомили в Сумській райраді.
“Згідно проекту на наступний рік бюджет громади складає під 200 мільйонів. Сьогодні бюджетною комісією нарешті прийняті доленосні рішення. Перше та найголовніше – кошти вільного залишку в розмірі 60 мільйонів гривень направити на підтримку Збройних Сил України. Серед іншого також підтримано питання фінансування укриттів та інших питань життєдіяльності громади. Маємо надію, що десятитисячна громада наступного року буде з бюджетом. Знаково, що засідання комісії провів чинний військовослужбовець та депутат громади молодший лейтенант Петро Нікітенко. Віримо в ЗСУ!», – прокоментував голова райради Геннадій Дем’яненко.