Завантаження ...

У Ромнах відкрили меморіальну дошку полеглому герою

У Ромнах відкрили меморіальну дошку полеглому герою фото

У Роменській громаді відбулося відкриття меморіальної дошки Герою Вячеславу Кулінському, який віддав своє життя за Україну.

Розмістили її на фасаді КНП «Роменська центральна районна лікарнґ», де працював загиблий Захисник.

Зі смутком і теплом у серці згадали загиблого Захисника, який у своєму героїчному, але, на жаль, короткому житті, довжиною у 36 років, залишив по собі лише добрі і світлі спогади...

Народився Вячеслав Кулінський 15 листопада 1986 року. У рідному місті навчався у ЗОШ № 4. Мав багато друзів, був завжди привітним, врівноваженим, добрим та життєрадісним.

Здобув спеціальність «лікувальна справа» в Лебединському медичному училищі імені професора М.І. Ситенка. Про Вячеслава говорили лікарі, що він «природжений медик».

Після закінчення училища Вячеслав працював фельдшером у ФАПі в с. Герасимівка Роменського району.

Згодом був фельдшером у відділенні швидкої допомоги, працював медбратом у Першій обласній спеціалізованій лікарні.

Останнє місце роботи Вячеслава - відділення екстреної медичної допомоги в КНП «Роменська ЦРЛ», де він обіймав посаду «медичний брат».

26 грудня 2022 року Вячеслава призвали на військову службу.

З 10 жовтня 2023 року молодший сержант Вячеслав Кулінський вважався зниклим безвісти. Згодом стало відомо, що того дня Вячеслав загинув у результаті прямого влучання в бліндаж артилерією противника у районі населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області.

Схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Вячеслава Кулінського.

Не просто говорять: «Поки нас пам’ятають – ми живі». Вячеслав назавжди буде в нашій пам’яті, в наших серцях і душах, повідомили в мерії Ромен.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: