2 Грудня 2023
954
![У Сумах втретє відбувся мітинг родин військовослужбовців фото У Сумах втретє відбувся мітинг родин військовослужбовців фото](/storage/thumbs/520/p0S/838/IDCkEnbWjSehQTLFii9oKQsd-metaMTkyMF8xOTU2X01SMTRkbHYwMkcuanBn-.webp)
2 грудня рідні військовослужбовців втретє вийшли на мітинг у Сумах. Вони закликають провести демобілізацію.
Учасники мітингу вимагають замінити військових, адже деякі бійці, за словами рідних, не були у відпустці за час війни.
"Сьогодні в черговий раз пройшов наш пікет, з кожним разом нас стає все більше, багато доєдналось нових дівчат, тобто ми стаємо все більш на слуху. Наші вимоги про демобілізацію залишаються незмінними. Мотивації у нас хоч відбавляй і нам все одно яка буде погода, бо наші чоловіки на холоді 24/7. З представниками влади поспілкуватись не вдалось, бо вихідні у них", — розповіла учасниця акції Юлія.
Це вже третя подібна акція родин військовослужбовців. Вперше мітинг організували 27 жовтня, потім — 12 листопада.