Начальник Сумської МВА скасував рішення міськради про обмеження зарплати чиновникам та комунальникам

Начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко скасував рішення міськради щодо обмеження заробітної плати чиновникам та комунальникам. Відповідний наказ опублікували на сайті Сумської міської ради, він датується 30 листопада.

У проєкті рішення від 26 липня 2023 року зазначалося, що сукупна сума заробітної плати керівників структурних підрозділів Сумської міськради та комунальних підприємств не має перевищувати 25 тисяч гривень.

У коментарі Суспільному Олексій Дрозденко пояснив, що рішення міської ради вплинуло на звичайних працівників, частині з них керівники зменшили заробітні плати.

"Наприклад, керівник отримував 50 тисяч гривень, а став 25. Були частими такі випадки, що постраждали прості працівники. Деяким з них зменшили заробітні плати. Це вже воля керівників, які фінансово втратили. Підвищується плинність кадрів, люди звільняються з роботи, дефіцит спеціалістів тощо. Це за два місяці я побачив наочно, тому підхід буде інший. Буде контроль за обсягами виконаної роботи і буде точкова робота з керівниками. Якщо людина заробила велику зарплату — це окей. Якщо не заробила, то отримувати кошти потрібно згідно з заробленим", - зазначив начальник Сумської МВА.

У проєкті рішення йшлося про внесення змін в контракти з керівниками комунальних підприємств та установ Сумської міськради. За словами Олексія Дрозденка, цього не відбулося.

"Ніяких змін в контракти внесено не було. Тобто, щоб це зробити, потрібно ще було внести в певні контракти в правильні зміни. Цього не було, а колектив почав страждати", - прокоментував начальник МВА.

Нагадаємо: на сесії Сумської міськради 26 липня 2023 року депутати підтримали обмеження граничного розміру заробітної плати працівникам виконавчих органів міськради, комунальних підприємств та установ на період воєнного стану. Рішення стосувалося керівників, які отримували понад 50 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: