Завантаження ...

Сум’яни провели в останню путь захисника Владислава Мотузного

Сум’яни провели в останню путь захисника Владислава Мотузного фото

4 грудня у Сумах попрощалися із солдатом Владиславом Мотузним, який загинув 20 листопада на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Із захисником Владиславом Мотузним прощалися у храмі Андрія Первозванного, що в провулку Веретенівський. В цьому районі чоловіка добре знали, як розповіли його знайомі, пише Суспільне.

“Дарував людям настрій, крутив дискотеки”, - сказав знайомий військовослужбовця Сергій.

“Працював в спортзалі, в спортивному клубі "Атом", працював також на першому Тополянському пляжі. Всі його знають як дуже доброго, завжди прийде на допомогу, ніколи не відмовить. Дуже важка втрата для нас”, - розказала знайома Марина Голуб.

Владислава призвали по мобілізації у вересні 2023 року.

“Він дуже був чуйною людиною, веселою. Я його пам’ятаю з маленьких років, бо ми з його мамою дружили. Дуже любив він тварин. Мама його виховувала, можна сказати, одна. Прийшла повістка йому, його відправили в Англію, він там місяць був на навчаннях, потім, після навчання, його відправили. Пішов на завдання і назад не повернувся. На фронті побув дві неділі. І все”, - розповіла знайома родини Тетяна Шелєміна.

За інформацією Сумського центру комплектування, навідник мінометного відділення десантно-штурмових військ Владислав Мотузний загинув в районі села Новомихайлівка Донецької області. Це сталося під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій.

“Дитина завжди була світла, усміхнена, добра, завжди відкликався одним з перших. Досі не можу повірити, що таке сталося”, - розказала подруга сім'ї Тетяна Глущенко.

Владиславу Мотузному було 30 років. Поховали захисника на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: