![На Сумщині судитимуть прихильницю окупантів, яка поширювала інформацію про ЗСУ росіянам фото На Сумщині судитимуть прихильницю окупантів, яка поширювала інформацію про ЗСУ росіянам фото](/storage/thumbs/520/fqI/oSq/eKY5ZyQapPmsn3ZZlbz8R4tp-metaMS5qcGc=-.webp)
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 40-річної жительки м. Глухів Шосткинського району за фатом поширення інформації про розташування українських військових формувань, за можливості їх ідентифікації на місцевості (ч. 2 ст. 114-2 КК України).
За даними слідства, прихильниця окупантів, бажаючи сприяти захопленню частини території України російською федерацією, поширювала представнику держави-агресора інформацію про місця розташування на території Шосткинської громади підрозділів ЗСУ. Зокрема, під час телефонних розмов жінка неодноразово розповідала своєму співрозмовнику з росії про місця скупчення українських військових та розташування на місцевості блок-постів. Більш того, жінка обурювалась, чому окупанти «не бьют» по українських військових, про місця дислокації яких вона розповідала.
Наразі затримана перебуває під вартою.