8 Грудня 2023
473
![На Сумщині рецидивісту дали 7 років за серію крадіжок фото На Сумщині рецидивісту дали 7 років за серію крадіжок фото](/storage/thumbs/520/gV1/lre/Ipaoz0CagtwqMqmtJAXxIequ-metaMjQxOWEwMzAtM2FmYS00NjljLThjMTUtYWE1N2E2ZjdhNjhkLmpwZw==-.webp)
41-річний рецидивіст, який обкрадав помешкання жителів Конотопського району, отримав 7 років за ґратами.
У суді доведено, що чоловік, який до цього був 9 разів засуджений, вже через декілька місяців після чергового звільнення продовжив свою звичну справу. Зокрема, у вечірній час він викрадав цінні речі, переважно електроінструменти та побутову техніку, у конотопчан. Усього доведено причетність обвинуваченого до 6 таких крадіжок, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.