Завантаження ...

В Охтирці за півтора роки не перекрили дах п’ятиповерхівки, постраждалий від ракетних ударів

В Охтирці за півтора роки не перекрили дах п’ятиповерхівки, постраждалий від ракетних ударів фото

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх відвідав Охтирку, де зустрівся з керівництвом, головами громад Охтирського району, мешканцями пошкодженої ворогом п’ятиповерхівки та ознайомився з поточною ситуацією на Охтирській ТЕЦ.

На Охтирський ТЕЦ відбулась робоча нарада, в ході якої вирішувались проблемні питання реалізації проєкту по відновленню теплопостачаючого підприємства.

Також Володимир Артюх особисто оглянув пошкоджений ворожою ракетою п’ятиповерховий будинок на вул. Київській, відновлення якого затягнулося через ряд проблем.

Разом з мешканцями будинку був узгоджений першочерговий план дій по виправленню ситуації.

Зокрема, вже зараз планується виконати поточний ремонт даху, щоби запобігти потраплянню води в середину і подальшого руйнування квартир.

Паралельно будуть вестись роботи по виготовленню технічної документації та проводитись конкурс на здійснення капітального ремонту покрівлі, а також виконуватись всі необхідні, згідно законодавства, процедури для залучення державної підтримки на відновлення будинку.

«Люди не повинні бути заручниками ситуації, що склалась. Жити у квартирах, особливо на верхніх поверхах, навіть у тих, що відносно вціліли, де були вставлені вікна, наразі неможливо: сирість, низька температура. Щоби зупинити процес руйнування зробимо поточний ремонт даху, далі покроково будемо йти до головної мети – відновлення будинку. Про те, що для цього зроблено щотижня будуть звітувати відповідальні за цей напрямок спеціалісти», - зазначив Володимир Артюх.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: