Завантаження ...

Поліція розшукує фейкових банкірів, які ошукали трьох жителів Сумщини

Поліція розшукує фейкових банкірів, які ошукали трьох жителів Сумщини фото

Жертвами аферистів, які під час розмов по телефону представлялися працівниками банку, стали три мешканці Сумщини.

48-річна сум’янка розповіла поліцейським, що їй удень зателефонував невідомий та, представившись працівником банку, повідомив, що нібито у зв'язку із неправомірним зняттям грошей в сумі 3328 гривень з її банківської картки, картка була заблокована. В подальшому шахрай знову зателефонував жінці але вже у месенджері "Viber" та запропонував допомогти їй у розблокуванні банківської картки. Зловмисник запропонував збільшити кредитний ліміт. Жінка погодилася і керуючись підказками невідомого телефонного співрозмовника перерахувала зі своєї картки на запропонований їй «новий» рахунок 14 000 гривень. А за якийсь час виявила, що з двох її банківських карток зникли грошові кошти на загальну суму 29 400 гривень.

Подібна історія трапилася і з 63-річною жителькою Сум. Вона, введена в оману зловмисником, який представився працівником служби безпеки банку та повідомив про блокування її банківських карток, назвала йому всі свої конфіденційні дані і коди, як той і хотів. У результаті жінка втратила близько 5 тисяч гривень, які зберігалися на двох її банківських картках.

У Сумському районі жертвою схожого шахрайства став 56-річний чоловік. Йому теж зателефонував аферист, який представився працівником банку та повідомив про блокування банківської картки. Чоловікові було запропоновано надати секретні дані своєї банківської картки нібито для її розблокування, на що він і погодився. Після цього з банківської картки громадянина зникли гроші в сумі 65 000 гривень.

За вказаними фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби встановити місце знаходження шахраїв, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: