Завантаження ...

У бюджеті Сум діра збільшилася майже до 150 млн грн

У бюджеті Сум діра збільшилася майже до 150 млн грн фото

Станом на 7 грудня до загального фонду бюджету Сумської міської ТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшло 2,4 млрд грн, що становить 87,9% до плану на рік.

Сума недовиконання пропорційно 1/12 на поточну дату становить 147,9 млн грн або «—» 5,8%, переважно через податок на доходи фізичних осіб (тиждень тому було 133.2 млн грн).

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження загального фонду (без урахування офіційних трансфертів) збільшилися на 77 млн грн (або на 3,3%) переважно коштом акцизного податку, місцевих податків та зборів, плати за надання адміністративних послуг і надходження коштів від орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності (погашення заборгованості за жовтень – грудень 2022 року ТОВ «Сумитеплоенерго»).

До спеціального фонду бюджету Сумської міської ТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшли кошти в сумі 105,4 млн грн, що становить 97,5% до плану на рік.

Офіційних трансфертів до загального фонду надійшло 529,8 млн грн, до спеціального фонду – 492,8 млн грн, повідомили в мерії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: