Завантаження ...

В Охтирці наркозаладчику дали 7 років за ґратами

В Охтирці наркозаладчику дали 7 років за ґратами фото

36-річного чоловіка, який займався незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великому розмірі, засудили до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений займався незаконною реалізацією психотропів у м. Охтирка, роблячи так звані «закладки» та скидаючи координати замовникам. Задокументовано факт реалізації 10 згортків з особливо небезпечною психотропною речовиною «PVP». Більш того, під час проведення обшуку в серпні 2023 року в чоловіка вилучили іще 40 згортків, обмотаних ізоляційною стрічкою, з особливо небезпечною психотропною речовиною «PVP», пакунок із наркотичним засобом «канабіс», а також мобільний телефон з інформацією щодо розміщення «закладок».

Свою провину обвинувачений категорично заперечував, намагався переконати суд, що всі зберігав наркотики та психотропи не для продажу, а для особистого вживання.

Однак за результатом зібраних доказів чоловіка визнано винним та за вироком суду засуджено до покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна (ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України), повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: