На Харківщині поховали уродженця Сумщини, який загинув під Куп’янськом

Боромлянська сільська рада з глибоким сумом та скорботою сповіщає про загибель земляка на пекельному Куп’янському напрямку.

Боромлянська сільська рада з глибоким сумом та скорботою сповіщає про загибель земляка на пекельному Куп’янському напрямку.

25 листопада в районі населеного пункту Іванівка Куп’янського району внаслідок мінометного обстрілу загинув Сражевський Роман Сергійович, 15.07.1979 року народження. Він був головним сержантом 3 механізованого взводу, 6 механізованої роти, 2 механізованого батальйону ЗСУ. Уже в березні 2022 року Роман Сражевський став на захист рідної Батьківщини від окупантів.

У мирному житті Роман був врівноваженим і спокійним, завжди позитивним, дружньо ставився до оточуючих, піклувався про близьких людей. Мав добре і чуйне серце. Він мешкав разом із дружиною в с. Рокитне Нововодолазької селищної ради. Похований 13 грудня 2023 року в смт Нова Водолага Харківської області.

До останнього подиху вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, Роман Сражевський поклав своє життя за Україну, щоб ми жили у вільній, незалежній, процвітаючий державі. Висловлюємо щирі, глибокі співчуття родині загиблого. Розділяємо це непоправне горе із близькими. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Вічна і світла пам’ять Захиснику України!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: