Завантаження ...

На Сумщині дали по 4 роки шахраям, які схилили підприємця до підкупу посадовців

На Сумщині дали по 4 роки шахраям, які схилили підприємця до підкупу посадовців фото

Охтирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно інженера Охтирського управління експлуатації газового господарства та директора приватного підприємства, які схилили директора товариства з обмеженою відповідальності до надання неправомірної вигоди.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачені, діючи за попередньою змовою, запевнили директора ТОВ, що для вирішення питання щодо оформлення документації на підведення газу до приміщення та договору оренди на земельної ділянку під вищевказаним приміщенням необхідно підкупити посадових осіб. При цьому вони зголосились виступити в якості посередників.

У рамках кримінального провадження було задокументовано факт надання директором ТОВ обвинуваченим 19 тис. грн нібито для їх передачі відповідним особам, які вирішать вищезазначені питання.

За вироком суду обвинувачених визнано винними в підбурюванні до надання неправомірної вигоди та засуджено до покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, повідомляє обласна прокуратура.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: