На сайті президента підписують петицію про присвоєння звання Героя України полеглому шосткинцю

“Присвоєння звання Героя України та нагородити Орденом "Золота Зірка" командира розвідувального відділення, військової частини А 7319, старшого солдата Гузь Кирила Ігоровича (посмертно)” — петиція, яку зареєструвала на сайті президента України, Двойних Валерія Валеріївна за 7 днів зібрала більше 7 тисяч підписів.

Потрібно ще 17 тисяч.

Текст петиції:

“Шановний пане Президенте!

Прошу Вас присвоїти звання Героя України та нагородити Орденом "Золота Зірка" командира розвідувального відділення, військової частини А 7319, старшого солдата Гузя Кирила Ігоровича.

Гузь Кирило Ігорович народився 15 січня 1993 року в місті Шостка, Сумської області. Після закінчення ЗОШ №7 в 2010 році вступив до Національного університету «Одеська юридична академія».

З травня 2017 року проходив навчання в Чернігівському НЦ «Десна», з серпня того ж року проходив службу в лавах Збройних сил України в місті Бердичів в 26-й артилерійській бригаді. Повернувшись до рідного міста, пішов працювати до військового заводу юрисконсультом, а потім фахівцем з фінансово-економічної безпеки. Був обраний депутатом Шосткинської районної ради.

В перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну став на захист рідного міста, рідної України, вступивши до територіальної оборони. За час служби зарекомендував себе виключно з позитивної сторони. Користувався повагою і авторитетом у побратимів. Нагороджений медаллю «Почесна відзнака ОТУ СУМИ», отримав статус учасника бойових дій.

Служив у розвідувальному взводі, планував надалі пов’язати своє життя з військовою службою, тому подав документи до Сумського університету для здобуття другої вищої військової освіти. У 2023 році успішно пройшов курси розвідки у місті Дніпро, та курси аеророзвідки у місті Харків.

Бив ворога під Бахмутом, під Харковом, під Лиманом, неодноразово рятував своїх поранених побратимів, ризикуючи своїм життям. Завжди переймався про матеріально-технічне забезпечення відділення, для успішного ведення бойових дій.

Кирило був дуже доброю людиною з великим відкритим серцем, відважним захисником та патріотом своєї Країни. Для багатьох хто знав його особисто - це зразок незламності та міцності духу. Він був мужнім, сміливим і до останнього подиху вірним присязі України та українському народу.

Командир розвідувального відділення, старший солдат Гузь Кирило Ігорович виконуючи бойове завдання на лінії фронту героїчно загинув 4 вересня 2023 року в районі населеного пункту Ямполівка, Донецької області.

Для батьків, бабусі, коханої дівчини він був та назавжди залишиться справжнім Героєм. Ми усі його ніколи не забудемо.

Просимо увічнити пам'ять Гузь Кирила Ігоровича, присвоїти йому звання Герой України і нагородити його орденом "Золота Зірка" (посмертно)”.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: