Лебединці попрощалися із солдатом Максимом Босенком

У Куданівці провели в останню дорогу полеглого Героя – старшого солдата Максима Босенка.

У Куданівці провели в останню дорогу полеглого Героя – старшого солдата Максима Босенка.

Сьогодні у Лебединській громаді провели в останню дорогу жителя села Куданівка, захисника - старшого солдата Максима Олеговича Босенка, який віддав своє молоде життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

З самого початку повномасштабного вторгнення мужній боєць добровольцем став на захист Батьківщини. У лавах Збройних сил України був стрільцем-санітаром одного з механізованих відділень. Пройшов «гарячі» напрямки: Бахмут, Куп’янськ, знову Бахмут.

Максим, незважаючи на свій молодий вік і відсутність бойового досвіду, був надзвичайно мужнім, високомотивованим і вірним солдатом. У одному з військових боїв, отримавши серйозне поранення, не покинув позиції і допомагав побратимам вибратися з лінії зіткнення.

Загинув військовий 8 червня 2023 року під час ведення бойових дій біля населеного пункту Часів Яр Донецької області, отримавши поранення несумісні з життям. За місяць чоловікові мало виповнитися 27 років.

Героєві назавжди залишиться 26… Вдома на Максима чекала мати.

Церемонія прощання із захисником пройшла у рідній Куданівці. Попрощатися із загиблим прийшли односельчани, представники влади та військовослужбовці, духовенство.

Жалобна процесія скрізь живий коридор вдячних громадян рушила до місця поховання бійця. Поховали воїна на Алеї Слави у Лебедині, поряд з іншими бійцями, які загинули за волю і незалежність України, з усіма військовими почестями.

Прощальне слово на місці поховання виголосили керуючий справами виконавчого комітету Сергій Подолько, старший офіцер другого відділу Сумського РТЦК та СП (м. Лебедин) Володимир Шутько та побратими Максима Босенка, пише мерія Лебедина.

Вічна пам’ять та слава Герою! Слава Україні!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: