Завантаження ...

У Сумах завершили освітню програму 9 помічників ветерана

У Сумах завершили освітню програму 9 помічників ветерана фото

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх висловив привітання помічникам ветеранів, які успішно завершили освітню програму, і вручив їм відповідні сертифікати.

Пан Артюх наголосив на принципі, згідно з яким ветерани мають отримувати підтримку безпосередньо від фахівців, які приходять до них для допомоги вирішення проблем. Він також відзначив, що Сумська область ініціювала участь у пілотному проекті з надання підтримки ветеранам і вже почала виконувати цю місію.

Помічникам ветеранів були вручені сертифікати після успішного проходження тестування через додаток "еВетеран" та підготовки в Центрі ветеранського розвитку, який діє на базі СумДУ. Перша група з 9 фахівців готова приступити до виконання своїх обов'язків у громадах.

Володимир Артюх висловив позитивне ставлення до відкриття вакансій та працевлаштування помічників ветеранів, наголосивши на важливості цього кроку. Він також запропонував зустрітися через місяць для обговорення перших результатів пілотного проекту та подальших заходів.

Представниця Міністерства у справах ветеранів України Ірина Положежна відзначила, що Сумська область є однією з десяти областей, де реалізується експеримент з підготовки та використання помічників ветеранів. Вона висловила високу оцінку рівня підготовки кандидатів у Центрі ветеранського розвитку.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: