Gorod.Sumy.ua змінив назву на MistoSumy.com

Нова адреса та назва сайту MistoSumy.com не тільки простіша та зручніша для користування, а й повністю відповідає позиції нашої редакції.

До кінця року всі намагаються завершити купу початих справ і наша редакція не стала виключенням. Тож, повідомляємо важливу та довгоочікувану новину – наше інтернет-видання змінило назву та адресу на MistoSumy.com.

Раніше ви знали нас за старим ім’ям Gorod.Sumy.ua, який ще з 2010 року інформував про головні події нашого міста. Щодня ми працюємо над тим, аби у Сумах був якісний журналістський продукт українською мовою. Тому нова адреса та назва сайту MistoSumy.com не тільки простіша та зручніша для користування, а й повністю відповідає позиції нашої редакції.

Тож, радимо оновити свої закладки. Щоб завжди бути в курсі останніх подій, додавайте MistoSumy.com у «вибране», стежте за оновленнями та дізнавайтеся про важливе та цікаве у рідних Сумах.Також слідкуйте за нами на Facebook, де ми публікуємо актуальну інформацію, сумські цікавинки та спеціальні матеріали для наших підписників.

MistoSumy.com веде абсолютно незалежну редакційну політику. Команда наших журналістів надає об'єктивну та достовірну інформацію, без впливу зовнішніх чинників чи бізнесових інтересів. Наша мета – розповісти про найголовніше у Сумах без жодних обмежень та упереджень.

Ми відкриті для зворотного зв'язку та запрошуємо до співпраці всіх охочих – надсилайте ваші пропозиції, поради та ідеї щодо цікавих тем і проєктів. Зробимо сумський інфопростір якісним!

З повагою,
команда MistoSumy.com!
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: