Завантаження ...

У Сумах попрощалися із прикордонником Марком Капацею

У Сумах попрощалися із прикордонником Марком Капацею фото

27 грудня у Сумах поховали загиблого військовослужбовця Марком Капацею. Чоловік загинув 6 жовтня на Сумщині.

Труну з тілом солдата привезли до Свято-Воскресенського кафедрального собору де його відспівували, йдеться в сюжеті Суспільного Суми.

"Я з ним жила в одному дворі, це мого рідного брата син. Він народився при мені, я його няньчила. Потім, коли він одружився і в нього народився син, я хрестила його дитину, я його ще й кума. Веселий - веселий, любив життя, хотів жити", розповіла родичка загиблого Тамара Карасій.

За словами пані Тамари, її племінник і кум до повномасштабної війни мав бойовий досвід.

"З травня 15-го року по серпень 16-го був в АТО. Там же Мар’їнка в нього була, він там знаходився. Потім повернувся, повернувся в Сумське НВО. Але там то зарплатню не платили, він в охорону переходив, а з початком повномасштабної війни зразу ж пішов у тероборону”.

"Ми познайомилися з Марком у березні 22-го року. Ми служили з ним разом у ДФТГ міста Суми. Він був веселою людиною, непосидючою. Весь час хотів рухатися далі і коли ми залишились тут, а наші передові частини пішли вперед, він також пішов уперед. Це велика втрата для нас. Слава Герою”, — сказав Олександр, товариш загиблого.

Марк Капаця обороняв прикордоння Сумщини. За інформацією Сумського територіального центру комплектування, життя військовослужбовця обірвалось 6 жовтня, під час виконання бойового завдання.

"Дуже сумуємо, мати дуже переживає, плаче. Така смерть. Царство Небесне йому”, сказала Валентина Калініч, сусідка загиблого.

Поховали солдата Марка Капацю на Алеї Слави Баранівського кладовища. Йому назавжди залишиться 46 років.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: