Шостка попрощалася із земляком-захисником України

28 грудня в Шостці провели в останню путь Олександра Андрущенка, який загинув 26 листопада на Луганщині.

28 грудня в Шостці провели в останню путь Олександра Андрущенка, який загинув 26 листопада на Луганщині.

Андрущенко Олександр Михайлович народився 13 жовтня 1973 року у місті Шостка. Навчався в загальноосвітній школі № 11. В дитячі та юнацькі роки захоплювався графікою та фототехнікою. Професійну освіту юнак здобув на базі ПТУ № 10 (заклад пізніше отримав назву «Шосткинський професійний ліцей»). В профтехучилищі Олександр навчався на «відмінно», по закінченні отримав кваліфікацію електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Після короткотривалої праці на відомому місцевому підприємстві чоловік був призваний на строкову службу в армію (1992-1994 роки), виконуючи обов’язки ремонтника-будівельника у складі морських сил.

Після повернення з армії Олександр Михайлович багато років працював у будівельній сфері в рідному місті, на деякий час виїздив на роботу до столиці. «Він був майстер на всі руки, до якого зверталося за допомогою чимало людей. Електромонтажні та слюсарні роботи, ремонт газових колонок, допомога батькам на городі і навіть шиття на старенькій машинці Singer - все це вмів і охоче робив наш Саша», - зі сльозами на очах згадує мати захисника Лідія Григорівна.

19 вересня цього року Олександр Андрущенко був призваний до лав ЗСУ, після місячного навчання у Чернігівській області приступив до виконання військових завдань у складі механізованого відділення механізованого батальйону. Прощаючись з рідними, чоловік вмовляв їх не переживати, був налаштований оптимістично та рішуче: «Треба ж відбивати Україну від рашистів… Лізуть з усіх боків! Не переживайте, все буде добре!». 22 листопада родина спілкувалася з Олександром останній раз. Він повідомив, що вчергове вирушає у зону інтенсивних бойових дій і обіцяв зв’язатися з рідними впродовж наступних 10 днів. Через деякий час замість дзвінка від дорогого сина мати отримала страшну звістку. 26 листопада солдат Адрущенко Олександр Михайлович героїчно загинув під час виконання бойових дій на території Луганської області. За словами військового керівництва, Олександр був справжнім чоловіком – відважним, сміливим, організованим. Користувався авторитетом серед військових побратимів. Його смерть стала значною втратою для побратимів і вона не залишиться безкарною для окупантів.

Вічна пам’ять воїну Світла…

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: