Завантаження ...

У Сумах першими у Новому році народилися два хлопчики

У Сумах першими у Новому році народилися два хлопчики фото

З Новим роком, сум’яни! Рік дракона повернеться до нас обличчям та з його допомогою ми переможемо у цьому році! Кожен відзначає настання нового року по-різному: хтось влаштовує посиденьки з друзями, хтось з родиною, а хтось на роботі. У перинатальних центрах Сум кожен рік може починатися одним і тим самим – пологами. Коли ти не можеш ні випити, ні поїсти, а доглядаєш за мамою затаївши подих, щоб на світ народився маленький сум’янин. 

Журналісти MISTOSUMY.com запитали у перинатальних центрах Сум та дізналися, хто ж та коли народився першим у 2024 році. Цьогоріч обійшлися без нічних малюків.

Як відомо, у Клінічному перинатальному центрі пресвятої Діви Марії було народжене перше дитя о 7:05 ранку 1 січня. З вагою 3,800 кг та зростом 53 см народився хлопчик! Ми щиро вітаємо щасливу маму й бажаємо їй з дитиною міцного здоров’я та мирного неба над головою. На жаль, додаткову інформацію розповісти не можемо, бо мама не дала згоди на це. Ім’я ще не вигадали, але усе попереду! Нехай у родині не буде смутку цього дня, а тільки радість.

Сумський обласний клінічний перинатальний центр розповідає, що о 8:50 ранку у них народився хлопчик Матвій. Пелецька Лариса, мама Матвія, сама з Охтирки й народила на 36 тижні вагітності у 38 років. Вага малюка 3,050 кг, а зростом 51 см. Наші щирі вітання мамі та хлопчику Матвію! Бажаємо міцного здоров’я та мирного неба над головою. Нехай у них все буде добре.

Початок року привітав нас двома маленькими героями Сум, яким потрібно лише трошки часу, щоб стати на ноги та показати себе у всій красі. Може народжуваність, що спадає  у цьому році збільшиться? Не даремно кажуть, що коли перший хлопчик, то чекай збільшення. То будемо чекати на це та сподіватися, що так і буде.

Ми ще раз вітаємо мам та їх тільки-но народжених синів і бажаємо усього найкращого, нехай цей рік буде на вашому боці й ви не знатимете труднощів!

Підготувала Біловол Наталія, MISTOSUMY.com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: