У Сумах попрощалися із загиблим на Донбасі захисником Дмитром Рибцем

1 січня у Сумах попрощалися sз рядовим Дмитром Рибцем. Чоловік, що загинув на російсько-українській війні 23 грудня, був стрільцем аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

1 січня у Сумах попрощалися sз рядовим Дмитром Рибцем. Чоловік, що загинув на російсько-українській війні 23 грудня, був стрільцем аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

Воїн загинув під час виконання бойового завдання в районі Марʼїнки Донецької області, повідомили в сумському центрі комплектування, йдеться в сюжеті Суспільного Суми.

Батько Олег Рибець розповів: на фронт син пішов добровольцем. "Найбільше його вразило, коли вдарили ракетою по училищу, де він навчався. І він не став чекати, як зараз говорять, "коли депутати підуть", він просто зібрався і зрозумів, що це справа всіх, кожного. Якщо кожен не візьметься, — у нас тут вийде та сама Ірпінь, та сама Буча, Охтирка, Тростянець. Він зібрався, нам буквально напередодні ввечері повідомив", – розповів батько бійця.

Розповіла про Дмитра і його мама Наталія: "Він всіх дуже любив, всім допомагав, чим міг: і добрим словом, і підтримував когось. Досконало все робив. У нас ще залишився син, він також воює, молодший".

Воїна відспівали в Храмі святого великомученика Георгія Переможця на вулиці Збройних Сил України в Сумах. "Він ніколи ні на кого не кричав, не злився, за спиною у людей ніколи не говорив. Доброю людиною він був. Завжди добре до всіх ставився", – розповів сусід Дмитра Антон.

"Дуже тяжко, тому що наші найкращі хлопці гинуть на війні. Дуже тяжка втрата для матері, яка 9 місяців носила під серцем, три роки – на руках, тепер все життя носитиме його в душі, у серці", – вважає знайома родини Дмитра Рибця Тетяна.

Дмитрові Рибцю назавжди залишилося 40 років. Поховали захисника на Алеї Слави Баранівського кладовища.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/8eVqFC75diM" title="“Він не чекав, коли підуть депутати”: у Сумах попрощалися з рядовим Дмитром Рибцем" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: