Завантаження ...

У Сумах реалізують масштабний гуманітарний проєкт за підтримки Великобританії

У Сумах реалізують масштабний гуманітарний проєкт за підтримки Великобританії фото

ГО «Джерело надії України» реалізує масштабний соціально-гуманітарний проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

У січні та лютому в межах проєкту планується видача гуманітарної допомоги, надання багатосекторальної допомоги – юридичної, психологічної, соціальної допомоги мобільними групами у громадах Харківщини, Сумщини та Чернігівщини, посилення спроможності організацій громадянського суспільства північно-східних регіонів, що працюють у напрямку надання соціальної та гуманітарної допомоги.

Зокрема жителі Сумської міської ТГ зможуть отримати консультації психологів, соціальних працівників і юристів. Загалом у регіонах працюватимуть п’ять мобільних бригад. Передбачається як індивідуальний, так і колективний формати надання допомоги жителям і ВПО. Планується охопити консультаціями психологів, соціальних працівників та юристів понад 1700 осіб. Для отримання такої допомоги необхідно попередньо зареєструватися.

Проєкт «Екстрена допомога вразливим категоріям населення в північно-східних регіонах України» реалізується ГО «Джерело надії України» у партнерстві з Mercy Corps за фінансової підтримки уряду Великої Британії

Даний проєкт можливий завдяки стратегічному партнерству ГО «Джерело надії України» (м. Вінниця), ГО «Агенція сталого розвитку міста» (м. Рівне), БО БФ «Хай Тех» (м. Суми) на національному рівні.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: