Завантаження ...

У Шостці попрощалися із земляком-захисником України

У Шостці попрощалися із земляком-захисником України фото

5 січня в Шостці провели в останню путь Юрія Ладинського, який загинув 30 грудня.

Ладинський Юрій Вікторович народився 7 травня 1984 року в с.Івот, Шосткинського району. Закінчивши в с. Івот початкову школу, переїхав з родиною до Шостки, де і навчався у загальноосвітній школі № 11. З дитинства хлопчик захоплювався музикою, грав на фортепіано. Він багато читав, мав знання у багатьох галузях, з легкістю розв’язував кросворди будь-якої складності. Добре знав англійську мову і протягом всього життя вдосконалював свої знання. Юрій закінчив школу зі срібною медаллю. У 2001 році вступив у Національний університет харчових технологій у м. Київ і отримав спеціальність «Маркетолог». Трудову діяльність розпочав на Київському заводі «Росинка», потім працював на різних посадах у сфері торгівлі. Останні роки був менеджером у сфері логістичних послуг.

Рідні згадують Юрія Вікторовича як людину широкої душі та різноманітних інтересів: «Чуйний, всебічно розвинений, наполегливий, сміливий, позитивно мислячий оптиміст, завжди з посмішкою на обличчі. Надійний друг, люблячий син і брат, закоханий у красу рідного Полісся. Завжди піклувався про тварин, мав яскраві кулінарні здібності. Мріяв знову побачити вільну Україну і мандрувати світом. Мав дуже багато друзів і шанувальників його чуйного серця. Любив гірські лижі і їзду на велосипеді».

У липні 2023 року Юрій був призваний на військову службу. Починав навчання військовій справі у Чернігівській області, потім на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Закінчив фахові курси тактичного рівня з підготовки офіцерського складу. По закінченню курсів з відзнакою йому було присвоєне звання «Молодший лейтенант» та призначена посада «Командир кулеметного взводу стрілецької роти». Наприкінці листопада був направлений захищати державу на Авдіївському напрямку Донецької області.

Молодший лейтенант, командир кулеметного взводу Ладинський Юрій Вікторович героїчно загинув 30 грудня 2023 року, під час виконання завдань з оборони Держави, повідомили в мерії Шостки.

Світла пам’ять нашому захиснику!

Вічна шана вірному сину України!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: