Завантаження ...

На Сумщині катували і вбили чоловіка: одному із спільників дали 10 років

На Сумщині катували і вбили чоловіка: одному із спільників дали 10 років фото

На Сумщині засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка, який разом з трьома спільниками катував і вбив знайомого.

Подія сталася 23 жовтня 2021 року в смт Есмань Шосткинського району. До місцевого жителя прийшло четверо знайомих, серед яких був один малолітній, іще один – неповнолітній.

Під час спільного вживання алкоголю між господарем оселі та присутніми виникла сварка через гроші. Господаря побили, а потім катували, вимагаючи, щоб він написав розписку про передачу нападникам право розпоряджатись мопедом.

Потерпілий відмовився, після чого йому знову почали наносити удари, від яких він втратив свідомість. Далі нападники забрали з будинку всі цінні речі, поклали потерпілого в багажник і возили його по лісосмузі та кладовищу.

Коли потерпілий вже не міг говорити, його відвезли до ставу та скинули у воду. Він потонув.

Засуджений чоловік визнав свою провину і розкаявся.

Стосовно другого спільника, якому на момент вчинення злочину було 17 років, триває судовий розгляд. До третього спільника, якому було лише 13 років і він не досяг віку, з якого передбачена кримінальна відповідальність, застосовано примусові заходи виховного характеру. Стосовно четвертого спільника кримінальне провадження закрите у зв’язку з його смертю, повідомили в обласній прокуратурі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: