Завантаження ...

Шосткинці попрощалися із захисником України Андрієм Литвиненком

Шосткинці попрощалися із захисником України Андрієм Литвиненком фото

11 січня у Шостці провели в останню путь 23-річного військового, який загинув 7 січня.

Литвиненко Андрій Олександрович народився 24 червня 2000 року у селі Шутове Одеської області. Коли хлопчику було 4 роки, родина переїхала до міста Шостка. Тут Андрій отримав початкову освіту на базі ЗОШ №7, потім сім’я переїхала до с. Собичеве. «З дитинства Андрій був спокійним, розважливим, старанним, чесним. У родині було п’ятеро дітей, кожен з яких змалечку вчився допомагати іншим і вирішувати всі проблеми без конфліктів», - розповідають родичі Героя. Юнак захоплювався їздою на велосипеді та рибалкою, мав друзів.

Після закінчення 9-ти класів Андрій вступив до Путивського фахового коледжу Сумського НАУ за спеціальністю «ветеринарна медицина». Стажування проходив на відомому підприємстві ТОВ «Глобінський м’ясокомбінат». Деякий час працював у сфері будівництва, потім був призваний на армійську службу.

Військовий вишкіл Андрій Олександрович проходив у лавах Національної Гвардії України, в місті Ірпінь (Київська обл.). В цей час над Україною вже літали ворожі снаряди і тисячі захисників боронили рідну землю від окупанта. Не довелося повернутися до мирного життя і Андрію. На фронті виконував обов’язки навідника, воював на Донецькому напрямку разом з братом. Нагороджений медаллю «За оборону рідної держави». Вдома на нього чекала кохана дружина Аделіка, родичі та друзі. Всі дуже мріяли про довгоочікувану зустріч, мріяли побачити свого Андрія живим і здоровим.

Наш земляк, Литвиненко Андрій Олександрович загинув 7 січня 2024 року, під час мінометного обстрілу. Загинув в бою за Україну та за кожного з нас… Йому назавжди буде 23, повідомили в мерії Шостки.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: