Завантаження ...

На Сумщині 211 шкіл потребують ремонту або створення укриттів

На Сумщині 211 шкіл потребують ремонту або створення укриттів фото

У навчальних закладах Сумщини облаштовують укриття для захисту від обстрілів. Минулого року на це виділили 72 мільйони гривень. На сьогодні у понад 88% закладів освіти є укриття, але 211 закладів потребують ремонту чи будівництва.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Вікторія Гробова під час брифінгу. За її словами, на Сумщині також працює система інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами. Наразі в області функціонує 20 таких центрів. У зв’язку з воєнними діями деякі з них проводять заняття дистанційно.

Діти з особливими освітніми потребами можуть навчатися в очній, змішаній та дистанційній формі. У закладах дошкільної освіти навчається 250 дітей у 124 інклюзивних групах та 182 дитини – в закладах загальної середньої освіти.

Шкільний автотранспорт також обладнаний для перевезення дітей з інвалідністю. Із 297 автобусів 19 – обладнані для перевезення дітей, які пересуваються на кріслах колісних.

Безбар’єрний принцип також закладений у доступності дорослого населення області до освіти. Особи з інвалідністю можуть вступити до закладів професійно-технічної освіти. Третина таких закладів має адаптовані групи.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: