Жителів прикордоння Сумщини закликають евакуюватися

Російські війська щодня обстрілюють прикордонні території Сумщини та Чернігівщини. Жителів цих регіонів закликають евакуюватися.

Російські війська щодня обстрілюють прикордонні території Сумщини та Чернігівщини. Жителів цих регіонів закликають евакуюватися.

За словами командувача Об'єднаних Сил ЗСУ Сергія Наєва, ворожа армія використовує різні види зброї, включаючи авіацію, артилерію, міномети та гранатомети. Вона також залучає диверсійні групи.

Наєв наголосив, що ці бойові дії можуть призвести до загибелі як цивільних, так і військових людей, взяття їх в полон та руйнування цілих прикордонних сіл та міст.

Військові адміністрації Сумської та Чернігівської областей вирішують питання евакуації мешканців цих районів.

Наєв закликав свідомих українців прислухатися до порад військових адміністрацій та евакуюватися з прикордонних територій.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fserhiynaiev%2Fvideos%2F1048649033065116%2F&show_text=false&width=560&t=0" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: