Завантаження ...

Сумські ковзанки: де і як працюють та скільки коштують

Сумські ковзанки: де і як працюють та скільки коштують фото

З настанням зими у Суми приходить пора ковзанок, лиж та санів. Діти, підлітки, дорослі та й пенсіонери іноді не можуть відмовити собі у насолоді проїхатися з гірки на санях чи на якомусь пакеті з магазину, або відвідати ковзанку. Та де ж сум’яни можуть активно провести час на ковзанах? Скільки це коштує? Читайте далі у матеріалі кореспондента сайту MISTOSUMY.com. 

Льодова арена «Авангард»

Ковзанка на «Авангарді» традиційно відкрилася ще у грудні 2023 року і слугує активним відпочинком сум’янам. По вулиці Хворостянка, 5 (колишня Праці) на вас чекає велика ковзанка зі спеціальним теплим приміщенням для того, щоб перевзутися; лід, який постійно очищують, та справжні «дитячі» емоції. Знаходиться «Авангард» одразу за палацем ім. Фрунзе у спальному районі. Ковзанку також досить часто використовують як місце проведення змагань з хокею.

Сеанс катання зі своїми ковзанами – 150 грн/1.30 год

Сеанс катання та оренда ковзанів – 200 грн/1.30 год

Графік роботи: 11:00 – 20:00Ковзанка «Поляна» - гриль парк

По вулиці Заливна 1/1 берегової зони від пляжу, біля ресторану «Здибанка» розташувалася новенька ковзанка, яка почала свою роботу 12 січня. Розміром вона не велика, але зручна та затишна. Біля неї також розташоване невеличке кафе та кав'ярня, де ви можете зігрітися й перекусити за бажанням. А щоб вам не набридало кататися, на ковзанці постійно грає сучасна музика.

Дитячий квиток (до 14 років) – 50 грн/год

Дорослий (+прокат ковзанів) – 100 грн/год

Зі своїми для дорослих – 50 грн/год

Графік роботи: вівторок-четвер: 14:00-21:00 /  п'ятниця-неділя: 12:00-21:00
Ковзанка на «Зеленому театрі»

У міському парку імені Кожедуба планово почала свою роботу ковзанка біля «Зеленого театру». Знаходиться вона по вулиці Євгена Коростельова (колишня Гагаріна), недалеко від студентського пляжу. За розмірами ковзанка не велика, але й не маленька, тісно не буде. А атмосфера дитячого парку несе в собі ті самі «нотки дитинства». Наразі поступається популярністю двом іншим ковзанкам, але все ще попереду. Придбати «квиток» можна зайшовши до приміщення під написом «Чемпіон» (де знаходиться вхід зможете побачити нижче у каруселі фото).

Вхід на лід (зі своїми ковзанами) – 100 грн/день

Прокат ковзанів – 100 грн/год

Графік роботи: кожного дня з 12:00 до 21:00- Взагалі, була ще на «Авангарді» і якщо порівнювати умови, то там краще: приміщення тепле для перевзування та лід рівніший. Але попри це, мені тут подобається більше, бо наче у лісі, можна проїхатися поміж дерев та подихати свіжим повітрям, що у наш час доводиться дуже рідко. По ціновій політиці – різниця не велика, але все ж таки, тут дешевше, - поділилася з нами пані Катерина, катаючись з дітлахами.

Якій ковзанці віддаєте перевагу ви? Діліться з нами вашими фото та відео зробленими за активним відпочинком на льоду у коментарях.


Підготувала Біловол Наталія, MISTOSUMY.com

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: