Завантаження ...

MistoSUMY.com відтепер у Telegram та Viber

MistoSUMY.com відтепер у Telegram та Viber фото
Інформаційний портал MistoSUMY.com стає ще доступнішим та зручнішим для своїх читачів. Тепер ви можете отримувати найсвіжіші новини та цікаві матеріали прямо у вашому гаджеті через наші канали у Telegram та Viber.


Telegram: Залишайтесь в курсі разом з нами


Перейдіть за посиланням та приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram, де ми щодня сповіщаємо про важливі та цікаві події. Дізнавайтеся першими, що відбувається на Сумщині!


Viber: Швидко та зручно

Для тих, хто віддає перевагу Viber, ми створили канал, де ви зможете отримувати новини та важливі події, навіть не залишаючи свого улюбленого месенджера. Переходьте за посиланням та долучайтеся до нас у Viber для миттєвого доступу до свіжої інформації!


Чому варто приєднатися до наших каналів?

  • Сповіщення про головне. Будьте першими, хто дізнається про найважливіші події в Сумах та області. Ми оперативно інформуємо про новини, які стосуються рідної Сумщини.
  • Розповіді про людей. Розповідаємо цікаві історії про людей, які роблять Сумщину краще. Ви дізнаєтеся про досягнення та ініціативи, які впливають на життя місцевого самоврядування.
  • Важлива інформація. Ділимося важливими новинами, які мають вплив на ваше щоденне життя. Незалежно від того, чи це зміни в законодавстві, акції або заходи – ми піклуємося, щоб ви завжди були в курсі подій.

Сайт MistoSumy.com був створений в травні 2010 року. ЗМІ веде абсолютно незалежну редакційну політику. Команда наших журналістів надає об'єктивну, якісну та збалансовану інформацію, без впливу політичних чи бізнесових інтересів.

Наша мета – розповісти про найголовніше у Сумах без жодних обмежень та упереджень

Не пропустіть жодної важливої новини чи цікавої ініціативи. Долучайтеся до наших каналів у Telegram та Viber вже зараз, запрошуйте друзів та родичів, щоб разом бути в центрі подій!
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: