Завантаження ...

На Сумщині енергетиків, які загинули під час виконання професійних обов'язків, відзначили почесними нагородами

На Сумщині енергетиків, які загинули під час виконання професійних обов'язків, відзначили почесними нагородами фото

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх вручив ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам героїв, які у 2022-2023 роках загинули внаслідок злочинних дій російських окупантів при виконанні своїх професійних обов’язків щодо забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання та зруйнованих ворогом електромереж.

«На жаль, ворог знищує нашу критичну інфраструктуру, а головне – цинічно вбиває цивільних людей. Ці нелюди не зважають, що це не військові, що вони виконують цілком мирні і життєво важливі завдання із забезпечення громадян енергопостачанням. Низький уклін і шана загиблим, які з початком війни не покинули власного бойового посту, до останньої хвилини життя з честю і гідністю виконували свої професійні обов’язки», – сказав очільник області.

Згідно з Указом Президента України за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено (посмертно) працівників товариства «Брокенергія»: старшого начальника зміни товариства Сергія Єлістратова, старшого машиніста відділення товариства Романа Лавриненка, старшого машиніста товариства Володимира Наливайка, машиніста товариства Ярослава Однороба, електрослюсаря товариства Олександра Чувашина.

Ордена «За мужність» ІІІ ступеня удостоєно (посмертно) також фахівців АТ «Сумиобленерго»: електромонтера Сумської дільниці служби акціонерного товариства «Сумиобленерго» Романа Лісовенка, водія служби акціонерного товариства «Сумиобленерго» Геннадія Похилька, електромонтера Сумської дільниці служби акціонерного товариства «Сумиобленерго» Олександра Шпака.

Володимир Артюх зазначив, що на найближчій сесії міської ради буде вирішено питання щодо підтримки родин загиблих. Це питання, на жаль,вчасно не було вирішено попереднім керівництвом обласного центру, повідомили в ОВА.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: