9 Лютого 2024
683
![Начальник Сумської МВА взяв у радники депутата Вадима Акпєрова фото Начальник Сумської МВА взяв у радники депутата Вадима Акпєрова фото](/storage/thumbs/520/D2K/9Cd/MAJKNUcHxYttti60T4lD2Rdy-metaODU2MjQzMDYtNGRmZC00OTIxLWIwZTUtNGJkMGU0YjBlZDBhLmpwZw==-.webp)
Як повідомив начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко, він посилює співпрацю з депутатським корпусом.
Сьогодні він вручив голові планово-бюджетної депутатської комісії Вадиму Акпєрову посвідчення радника начальника МВА. Він відповідатиме за питання бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.
Раніше повідомлялося, що начальник Мва пропонує всім головам фракцій у міській раді стати його радниками. Вадим Акпєров є головою фракції “Європейська солідарність” у міській раді.