Завантаження ...

У комунальному “Сумиоблагролісі” — новий керівник

У комунальному “Сумиоблагролісі” — новий керівник фото

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко представив колективу Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс» виконуючого обов’язки генерального директора Дмитра Бочарова, який до цього очолював ДП «Кролевецький агролісгосп».

Віктор Федорченко побажав новопризначеному керівнику професійних успіхів, та разом з колективом підприємства, депутатами обласної ради обговорили основні завдання і плани першочергових кроків у роботі нового очільника «Сумиоблагролісу».

Віктор Федорченко подякував колективу за роботу, озвучив своє бачення діяльності підприємства. Наголосив на проблемах, які на сьогодні потребують розв’язання. А це задоволення лісоматеріалами потреб військових, реформування дочірніх підприємств «Сумиоблагролісу», оформлення права власності та права постійного користування земельними ділянками, які перебувають у користуванні дочірніми підприємствами СОКАП «Сумиоблагроліс».

Дмитро Бочаров подякував за довіру голові обласної ради і всьому депутатському корпусу. Розповів, що нині працівники галузі мають низку викликів і завдань, які потрібно спільно вирішити єдиною командою у співпраці з обласною владою. «У нас є три пріоритетних питання. По-перше, оформлення права власності на земельні ділянки власним коштом, а не сподіваючись на допомогу обласного бюджету. По-друге, передача деревини військовим формуванням. Цей важливий напрямок треба вдосконалювати. І, по-третє, - покращувати економічні показники. Система має працювати на прибуток», - сказав Дмитро Бочаров.

Серед інших завдань він також вбачає продовження реформування на місцях, збільшення лісистості.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: