Завантаження ...

Голова Сумської ОВА відреагував на підозру в хабарництві свого підлеглого

Голова Сумської ОВА відреагував на підозру в хабарництві свого підлеглого фото

Сумська обласна військова адміністрація оприлюднила офіційну заяву щодо підозри у одержанні неправомірної вигоди, оголошеної керівнику одного з управлінь ОВА.

"Закон для всіх один. Якщо порушив – маєш відповідати," – підкреслив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх. – "Сумська обласна військова адміністрація працює відкрито та прозоро. Усі працівники ще на етапі прийняття на роботу попереджаються про дотримання антикорупційного законодавства та відповідальність за його порушення".

"Керівник, якому оголошено підозру, обіймає посаду більше трьох років. Посада – це перш за все відповідальність перед людьми. Під час війни вона виросла в рази. Ми співпрацюємо з правоохоронними органами задля швидкого, повного і неупередженого розслідування,” – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Нагадаємо: начальник управління містобудування та архітектури Володимир Биков підозрюється в одержанні хабара в розмірі 5 000 доларів США за погодження проектної документації. Сьогодні йому обрали запоіюжний захід.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: