Завантаження ...

На Сумщині літній любитель неповнолітніх спалився, виставляючи інтимні фото в інтернеті

На Сумщині літній любитель неповнолітніх спалився, виставляючи інтимні фото в інтернеті фото

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що 58-річний шосткинець, достовірно знаючи, що сусідській дівчинці 14 років, протягом 2023 року неодноразово запрошував її до себе додому, де вчиняв розпусні дії. При цьому підозрюваний знімав себе та дівчину на свій мобільний телефон.

Слідчі вже повідомили йому про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 156 «Розбещення неповнолітніх» Кримінального Кодексу України.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисника, працівники поліції вилучили комп’ютерну техніку, мобільний телефон та флешкарти, які передані на дослідження експертам. Після отримання кваліфікованого висновку буде прийнято рішення щодо притягнення чоловіка до кримінальної відповідальності за ч.1 ст. 301-1 «Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження» Кримінального Кодексу України. Слідство триває.

Наразі, згідно з рішенням суду, шосткинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб без визначення застави, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: