Завантаження ...

У Білопіллі попрощалися із захисником Олександром Лебединським

У Білопіллі попрощалися із захисником Олександром Лебединським фото

27 лютого в Білопільській громаді попрощалися із загиблим воїном Лебединським Олександром Володимировичем, який боронив нашу Батьківщину від російських загарбників.

Старший стрілець-оператор 1 відділення 3 піхотного взводу 1 піхотної роти загинув 19 лютого 2024 поблизу населеного пункту Роздолівка на Донеччині, з честю і до кінця, виконавши свій службовий обов’язок.

Народився 18 грудня 1971 року на Донеччині. В дитячі роки переїхав з батьками на Білопільщину, де й закінчив одну з місцевих шкіл. Працював трактористом. У липні 2023 року був мобілізований на військову службу до Збройних сил України. Боронив територіальну цілісність нашої держави на Донецькому напрямку.

Загинув Олександр, виконуючи військовий обов’язок, 19 лютого 2024 року внаслідок отримання вогневих поранень несумісних з життям в районі населеного пункту Роздолівка Донецької області.

У Олександра Володимировича залишились батьки, брат та син Петро.

В останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого захисника.

Рідні, близькі, знайомі, друзі прийшли віддати шану земляку. Море квітів і сльози в очах в усіх присутніх...

Поховали Олександра на місцевому кладовищі під звуки Державного Гімну України та прощальні постріли військових, повідомили в мерії Білопілля.

Схиляємо голови у шані та безмежній подяці перед загиблим земляком. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: