Завантаження ...

Мешканка Сумщини просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України полеглому на війні чоловіку

Мешканка Сумщини просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України полеглому на війні чоловіку фото

На сайті президента України підписують петицію “Присвоєння почесного звання ГЕРОЯ України (посмертно) ІЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ - 23.02.1982 року народження”.

Авторка петиції Інна Ільченко пише:

“Пане Президенте!

Прошу Вас присвоїти звання ГЕРОЙ України (посмертно) хороброму та відважному захиснику нашої Батьківщини, солдату-стрільцю, помічнику гранатометника 82-го десантно-штурмового взводу, 1 десантно-штурмового відділення, 7 десантно-штурмової роти, 2 десантно-штурмового батальйону, військової частини А2582 ІЛЬЧЕНКО СЕРГІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ, який народився 23.02.1982 року.

Сергій був призваний на військову службу під час мобілізації 09 січня 2023 року. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність нашої держави на Запорізькому напрямку, поблизу населеного пункту Вербове.

Загинув ІЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 24 вересня 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області.

Сергій відважно виконав свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі.

Перебуваючи завжди у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився, що йому важко. Він навпаки старався підтримувати усіх, допомагав своїм побратимам. Був поданий до нагороди, коли вони перші перейшли тяжкий бойовий проміжок " Зуби Дракона ", але нажаль так і не отримав цієї нагороди. Завжди переконував своїх побратимів, що все буде добре.

Всі ті, хто його знав і був з ним при виконанні бойових завдань, говорили: " Таку людину, як Ваш чоловік, ми зустрічали дуже рідко.Нам було за честь служити і захищати з ним Україну!

Я пишаюсь своїм чоловіком, а дітки – своїм батьком - ГЕРОЄМ. Батьком з великої літери.

Мій чоловік Сергій віддав усе !!!Віддав найцінніше - своє життя, за нас із вами, за вільну Україну та мир, маючи ще так багато планів та нездійснених мрій в його житті.

ІЛЬЧЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ справжній ГЕРОЙ, який заслуговує на найвищу почесну та державну нагороду – ГЕРОЙ України (посмертно).

Уклін та шана моєму чоловіку - ГЕРОЮ. Вічна пам'ять! Слава Україні!”

Наразі зібрано 15 тисяч голосів із 25 тисяч необхідних для розгляду.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: