![У Миколаївці провели в останню батька чотирьох дітей, який загинув під Бахмутом фото У Миколаївці провели в останню батька чотирьох дітей, який загинув під Бахмутом фото](/storage/thumbs/520/Lpi/pu4/vWyY4r85vDxYFgmMfuDXoHc3-metaNDMwODQyNzg3XzcyNTgyNDQxNjM2Mjg0NF84MDI1NTMwNzg5MDE2NTI5NTc2X24uanBn-.webp)
У Миколаївській селищній громаді попрощалися із земляком Ігорем Чаплюком.
16 березня на щиті в громаду повернувся захисник Чаплюк Ігор Петрович. Героя зустріли живим коридором від в’їзду в смт Миколаївка до його дому у селі Веселе.
Односельці провели Ігоря в останню путь на центральному кладовищі в смт Миколаївка.
Чаплюк Ігор Петрович народився 22 червня 1994 року в с. Веселе. Навчався в Миколаївській школі. Працював ветеринарним лікарем та в агрофірмі «Вікторія». 24 липня 2023 року був призваний до лав ЗСУ. В ході бойових дій 06 березня 2024 року загинув внаслідок осколкових поранень під час мінометного обстрілу в районі Роздолівки Бахмутського району Донецької області.
У Героя залишились мати, дружина та четверо дітей.
Щирі співчуття сім'ї та рідним.