Завантаження ...

Сум’яни здобули срібло і бронзу в естафетах на чемпіонаті України з біатлону

Сум’яни здобули срібло і бронзу в естафетах на чемпіонаті України з біатлону фото

26 березня на чемпіонаті України з біатлону в Буковелі відбулися естафетні гонки.

У чоловічій естафеті команда Сумської області посіла друге місце, поступившись лише збірній Тернопільської області. Склад команди Сумщини: Богдан Цимбал, Роман Боровик, Богдан Борковський, Денис Насико. Відставання від переможців склало 49 секунд. Бронзові нагороди здобула команда Чернігівської області.

У жіночій естафеті сум’янки також виступили вдало, завоювавши «срібло». Переможцями стали біатлоністки з Чернігівської області, а киянки посіли третє місце. Склад команди Сумської області: Валерія Мартиненко, Валентина Семеренко, Поліна Пуцко, Ксенія Приходько. Відставання від переможців склало 4 хвилини 34,2 секунди.

Сьогодні чемпіонат України з біатлону завершиться гонками з масовим стартом.