Завантаження ...

Опалювальний сезон у Сумах завершиться 1 квітня

Опалювальний сезон у Сумах завершиться 1 квітня фото

Сьогодні, 28 березня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала виконавчому комітету завершити опалювальний сезон у громаді 1 квітня. Це пов'язано з прогнозом синоптиків, які обіцяють значне потепління.

За словами начальника Сумського обласного центру з гідрометеорології Олександра Пономарьова, найближчими днями спостерігатиметься підвищення температури повітря. Середньодобова температура коливатиметься в межах від 9°C до 16°C.

З понеділка, 1 квітня, опалення буде вимкнено на всіх об'єктах, окрім закладів медицини. Щодо них, теплопостачальні організації визначатимуться з керівниками лікарень в індивідуальному порядку.

У галузі освіти, за інформацією заступника начальника управління освіти і науки Наталії Гончарової, за тиждень, відколи школам і дитсадкам дозволили відключатись від опалення, його вимкнули у 12 закладах. Загалом надавачам послуг подано понад 30 відповідних заявок.

З проханнями щодо відключення опалення у житлових будинках до департаменту інфраструктури міста також звертаються сумчани, зауважив в. о. директора Євген Бровенко.

Сьогодні виконавчий комітет на своєму засіданні також підтримав рішення комісії з ТЕБ та НС, повідомили в мерії.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: