У Конотопі пожежники врятували чоловіка з палаючої квартири (відео)

28 березня, о 6:24 ранку, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на вулиці Високій у Конотопі.

28 березня, о 6:24 ранку, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на вулиці Високій у Конотопі.

На місце події негайно виїхав черговий караул 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Сусіди повідомили, що в квартирі може перебувати чоловік. Через сильне задимлення рятувальники працювали в захисних апаратах.

В одній із кімнат вони виявили 36-річного чоловіка без свідомості. Рятувальники негайно винесли його на безпечне місце та розпочали реанімаційні заходи. За допомогою апарату на стисненому повітрі та непрямого масажу серця їм вдалося відновити серцебиття постраждалого.

Після цього чоловіка передали медикам для подальшої госпіталізації.

Одночасно з реанімацією рятувальники ліквідували пожежу. О 06:40 їм вдалося локалізувати загоряння, а о 06:45 – повністю його приборкати.

Всього на місці події працювало 11 рятувальників та 3 одиниці спеціальної техніки ДСНС, повідомили рятувальники Сумщини.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/ZxpxtM2Hvxk" title="Конотопський район: на пожежі врятовано чоловіка" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: