29 Березня 2024
310
29 березня у німецькому Гамбурзі стартував Кубок європейських чемпіонів Трофі з хокею на траві серед жінок.
29 березня у німецькому Гамбурзі стартував Кубок європейських чемпіонів Трофі з хокею на траві серед жінок.
У турнірі беруть участь вісім команд, розділених на дві групи. МСК "Сумчанка" потрапив до групи А, де її суперниці - команди з Чехії, Бельгії та Швейцарії.
У першому матчі наші дівчата здобули перемогу над чеською "Славією" з рахунком 4:1. Забивали: Маргарита Михайлюк, Валерія Рудиченко, Вероніка Мовчан та Катерина Шокаленко.
Наступний матч сум’янки зіграють завтра проти бельгійського KHC Dragons.